Korzyści dla najemcy

Jeśli masz doświadczenie z wynajmowaniem mieszkań, to pewnie masz dosyć pewnych powszechnych zjawisk. Oferujemy Ci najwyższą jakość usług i najlepszy standard. Nie lubimy zaskakiwać, a obie strony powinny wiedzieć dokładnie czego mogą się po sobie spodziewać.

 


Dlaczego nasza oferta najmu jest najlepsza? Tylko spójrz…


  • Jesteśmy profesjonalistami i dążymy do perfekcji. Wyraża się to w podstawach, o których często inni zapominają, jak szczegółowa umowa z najemcą. Wiesz czego się spodziewać od nas i czego wymagamy od Ciebie. Wszystko odbywa się legalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  • Wszystkie dostępne informacje i dokładne zdjęcia pokoju i całego mieszkania znajdują się na naszej stronie. Oferujemy duży wybór lokali w różnych lokalizacjach.

  • W godzinach pracy jesteśmy dostępni, by Ci pomóc. Nie musisz martwić się o nieprzewidziane sytuacje, z którymi zmierzysz się sam. Stała opieka techniczna oraz administracyjna to rzadka wartość dodana - u nas jest to oczywistość.

  • Nie jesteśmy biurem nieruchomości i nie zarabiamy na prowizjach. Nie stosujemy ukrytych opłat i sami ich nie lubimy. Wynajmujemy własne pokoje, dbamy o nie i o naszych najemców.

  • Nasze pokoje przystosowane są pod wynajem. Masz pewność, że nie będziesz musiał wyprowadzić się z dnia na dzień, bo mieszkanie zostanie sprzedane. Twój pokój może być Twoją twierdzą przez kilka lat. Zamykasz go na klucz i nikt nie kręci się między Twoimi rzeczami. Cenimy Twoją prywatność!

  • Wszystkie opłaty wliczone są już w cenę najmu. Szybki Internet w Twoim lokum to też oczywistość. Nie zrzucamy odpowiedzialności za podpisywanie nowych umów na naszych klientów. Wchodzisz i mieszkasz!

  • Kuchnia w każdym mieszkaniu jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD.